Oto jest Kasia

„Świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia bloga, uroczyście oświadczam, że wstępuję w rolę blogera i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasza współpraca ( moja i moich czytelników) była zgodna, szczęśliwa i trwała.”

Czy jakoś tak to szło ;)

W tym miejscu należy się kilka słów o mnie.

Jestem Katarzyna, tytuł na papierze: magister zarządzania, obecnie zapracowany człowiek, a w wolnych chwilach pielęgnuje swoją pasję, jaką jest gotowanie.  Życie studenckie nauczyło mnie rozwijania kreatywność, nawet w zakresie jedzenia. Cennym doświadczeniem było gotowanie obiadów w przerwie między zajęciami czy udzielanie porad kulinarnych przez Facebook’a.

Interesują mnie nowości, szukam wielorakiego zastosowanie różnych produktów, jednak tradycyjna kuchnia nie jest mi obca.

Lecz imprezy to nie tylko jedzenie, dlatego na blogu pojawią się również przepisy na drinki, które przypadną do gustu każdemu.

Pamiętajcie: Przepis to tylko inspiracja, a gotowanie to zabawa :)

Miłej zabawy,

KasiaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>